START / Katalog produktow

FAJERWERKI
NA KAŻDĄ OKAZJĘ

RABATY

Udzielamy rabatów na zakupy fajerwerów, petard i innych materiałów pirotechnicznych powyżej kwoty określonej w poniższej tabeli.

ZAKUP NA KWOTĘ

RABAT

501 - 1 000 zł

4%

1 001 - 3 000 zł

9%

3 001 - 5 000 zł

13%

5 001 - 7 000 zł

17%

7 001 - 10 000 zł

20%

10 001 - 13 000 zł

23%

13 001 - powyżej

25+%

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy hurtownią z ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu fajerwerkami. Wszystkie oferowane przez nas produkty dostosowane są do aktualnych przepisow, aktow prawnych i norm obowiązujących na terenie Uni Europejskiej, a także posiadają wszelkie oznaczenia oraz wymagane certyfikaty. Wszystkie produkty posiadają instrukcje obsługi w języku polskim.

JAKOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło wyselekcjonowac dla Państwa najwyższej jakości produkty. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości fajerwerki pochodzące od uznanych dystrybutorow krajowych i zagranicznych m.in. Triplex, Kometa, Jorge. Zapraszamy!

INFORMACJE

Fajerwerki to idealny pomysł na świętowanie urodzin, Sylwestra czy wesela. Nasza hurtownia posiada szeroki wybór produktów piorotechnicznych takich jak petardy, wyrzutnie i baterie, rzymskie ognie, wulkany, konfetti czy zimne ognie. Oferujemy sprzedaż hurtową jak i detaliczną wszystkich naszych produktów. Wszystkie nasze petardy, wyrzutnie i inne wyroby pirotechniczne posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i są łatwe w użytkowaniu. Dzięki temu gwarantują bezpieczną zabawę i niezapomniane wrażenia. Piękne fajerwerki w wyjątkowym dniu to świetna pamiątka dla wszystkich uczestników pokazu. Szukasz petard, dymów lub inny strzelających petard? Nasza hurtownia w Tychach ma stale w sprzedaży petardy piccolo, achtung, korsarze oraz wiele innych!.