START / O NAS

FAJERWERKI
NA KAŻDĄ OKAZJĘ

PARĘ SŁOW O NAS

O firmie Od 1992 prowadzimy całoroczną sprzedaż fajerwerków i artykułów pirotechnicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów, takich jak: Petardy, Rakiety i zestawy, Wyrzutnie i moździerze, Wulkany i fontanny, Rzymskie ognie, Artykuły różne

Kolorowe, ogniste i fantazyjne fajerwerki z pewnością urozmaicą, dodadzą uroku i pikanterii przyjęciom urodzinowym, weselnym, rocznicowym, koncertom, festynom, imprezom sportowym oraz innym uroczystościom.
Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów pirotechnicznych pochodzących od wiodących importerów krajowych, takich jak: Kometa, Śmieszek, Triplex, Jorge, Tropic, Hestia, Tomaszek.

Każdy oferowany przez nas produkt zaopatrzony jest w szczegółową instrukcję obsługi w języku polskim. Wszystkie oferowane przez nas materiały pirotechniczne posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z polskimi normami kupieckimi.

Zarówno stałym jak i nowym odbiorcom hurtowym, dokonującym zakupu gotówką oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe. Współpracujemy także z Klientami detalicznymi. Zajmujemy się także handlem kamieniem naturalnym. Więcej informacji na stronie www.kamien.tychy.pl
Zapraszamy!

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Nasze fajerwerki to najwyższej jakości produkty renomowanych firm

Wszystkie nasze produkty pirotechniczne posiadają certyfikat CE

Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam idealne dostosowanie oferty

Stała wspołpraca z dostawcami pozwala nam najniższe ceny w okolice